شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی
4.9/5 - (277 امتیاز)

تعمیر اسکوتر برقی

گروه اسکوتریا علاوه بر خدمات تعمیر اسکوتر برقی، شارژی،  هوشمند و قطعات مختلف، اسکوترهای برقی را نیز به فروش می رساند. همچنین تمامی خدمات دارای گارانتی و مهلت تست است. جهت تماس می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09120378123

02166128590

بزرگترین مرجع تخصصی تعمیرات اسکوتر برقی

تعمیر اسکوتر برقی

اسکوتر برقی همانند تمامی وسیله های برقی پس از مدتی استفاده و یا استفاده ناصحیح ممکن است دچار خرابی قطعات شود؛ ازین رو تعمیرگاه مجموعه اسکوتریا جهت تعمیر اسکوتر برقی اقدام به فعالیت نموده و خدمات کاملی در این زمینه به شما عزیزان ارائه می دهد. لازم به ذکر است گروه مهندسی اسکوتریا در زمینه تامین قطعات و تعمیر اسکوتر تعادلی  فعالیت داشته و با  افتخار توانسته ایم رضایت مشتریان را به خود جلب کنیم. شما عزیزان نیز می توانید برای تعمیر اسکوتر برقی و یا خرید قطعات اسکوتر برقی به ما مراجعه کرده و از خدمات ما بهره مند شوید.

اگر هاوربردتان دچار هر گونه آسیب و خرابی شده است میتوانید همین حالا تماس گرفته و در این زمینه از ما راهنمایی بخواهید. همچنین جهت دریافت خدمات بعد از هماهنگی دستگاه را بصورت حضوری و یا غیر حضوری برای ما ارسال کرده تا روند تعمیر اسکوتر برقی برای دستگاه شما انجام گیرد.

روند تعمیر اسکوتر برقی در اسکوتریا بدین صورت است که می توانید به صورت حضوری دستگاه خود را تحویل واحد تعمیرات دهید، ابتدا در حضور شما دستگاه کارشناسی شده و بعد از مشخص شدن مشکل هزینه به شما اعلام می گردد و در صورت رضایت مشتری، دستگاه به واحد تکنسین های تعمیرات ارجاع داده می شود. لازم به ذکر است ظرف مدت زمان کوتاهی (2 الی 3 ساعت) ایراد دستگاه بر طرف خواهد شد و در حضور شما تست می شود.

همچنین عزیزانی که بصورت غیر حضوری اقدام به ارسال دستگاه می کنند، پس از آن که به واحد تعمیرات اسکوتر تحویل داده شود قبض رسید صادر شده و به پیک تحویل داده خواهد شد. همچنین بعد از مراحل تعمیر اسکوتر برقی فیلم سلامت دستگاه برای شما ارسال خواهد شد و مجددا توسط پیک به آدرستان ارسال می شود، اگر چنانچه قطعه معیوب تعویض شود داغه آن همراه با اسکوتر برقی برای شما فرستاده می شود.

توجه

این اطمینان به شما داده خواهد شد که تعمیر اسکوتر برقی در اسکوتریا دارای گارانتی بی قید و شرط 6 ماهه است و در صورت نقص در تعمیرات، برطرف نمودن آن به صورت رایگان خواهد بود.

تعمیر اسکوتر برقی

راه های ارتباط با واحد تعمیر اسکوتر برقی

برای ارتباط با واحد تعمیرات مجموعه می توانید از طریق تماس تلفی و یا از طریق واتساپ با کارشناسان مجموعه مشاوره لازم را دریافت و مشکل اسکوتر برقی خود را اعلام کنید. دسترسی آسان از از تمامی نقاط شهر تهران به فروشگاه و واحد تعمیرات اسکوتریا یکی از نقاط قوت مجموعه است.

چگونه هزینه تعمیر اسکوتر برقی محاسبه می شود؟

قیمت تعمیر اسکوتر برقی و اسکوتر شارژی بر حسب تشخیص کارشناس خواهد بود و  معمولا دستمزد تعمیرات اسکوتر برقی 10 درصد ارزش دستگاه است و اگر چنانچه قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد اجرت تعویض، 12 درصد قیمت کل قطعه خواهد بود.

 البته هزینه تعمیر برخی از قطعات اسکوتر شارژی مانند باتری بصورت رایگان در تعمیرگاه اسکوتریا انجام می گیرد. برای اطلاع از نرخ تعمیر اسکوتر برقی بهتر است با مجموعه تماس حاصل کرده و بصورت تلفنی مشاوره خود را دریافت کنید.

برای تخمین هزینه تعمیر قطعات می توانید قیمت قطعه مورد نطر را از سایت مشاهده کرده و با در نظر گرفتن درصد کارمزد تعمیر، به صورت حدودی هزینه تعمیرات را محاسبه کنید و یا با تماس با کارشناسان مجموعه از نرخ تعمیر و یا سرویس اسکوترهای برقی و یا شارژی به صورت کاملا دقیق اطلاع پیدا کنید.

در اسکوتریا تلاش تکنسین ها بر تعمیر قطعات اسکوتر برقی و در صورت نیاز تعویض قطعه معیوب است تا در حد امکان در هزینه های شما عزیزان صرفه جویی لازم انجام گیرد.

برای تعمیر اسکوتر برقی در خانه می توانید با آموزش های واحد تعمیرات اسکوتر برقی مجموعه این کار را به راحتی انجام دهید و چنانچه ساکن شهستان هستید، برد دستگاه را برای ما ارسال کرده و تعمیر آن را به ما بسپارید

ایرادات و خرابی های اسکوتر برقی:

اشتراک گذاری