شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

تعمیر ماشین شارژی

امتیاز دهیدpage

تعمیرات ماشین شارژی

امروزه ماشین های شارژی بعلت تنوع در ساخت و تولید متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است و خیلی از والدین اقدام برای خرید آن برای فرزندان خود کرده اند ، البته این وسایل بازی هم دچار آسیب و خرابی میشودند و نیاز به تعمیر پیدا میکنند و تقاضا برای تعمیر ماشین شارژی پدید آمده است و بیشتر بدلیل قیمت بالای آنها در صورت خرابی بیشتر بدنبال تعمیرات آنها هستند بهمین دلیل واحد تعمیرات اسکوتریا اقدام به انجام خدمات ماشین های برقی کودک را کرده است .

البته برخی از قطعات ماشن های شارژی تعویضی هستند و غیر قابل تعمیر که ما آنها را با قیمت بسیار پایین برای شما تعویض خواهیم کرد در بحث خرابی باتری ماشین شارژی هم میتوانید باتری باکیفیت را از ما تهیه فرمایید در ادامه این صفحه با روند تعمیرات ماشین برقی و بررسی ایرادات و همچنین شناخت قطعات آن آشنا خواهیم شد پس در ادامه با ما همراه باشید.

اولین اقدام در راستای تعمیر ماشین شارژی:

اول:

در ابتداماشین شارژی کارشناسی شده و ایراد آن توسط تعمیر کار مشخص میشود.

تماس با مشتری و اعلام هزینه در صورت توافق در لیست دستگاه های تعمیری قرار میگیرد

دوم:

پس از اتمام کار تعمیر ماشین شارژی

روند تست و اطمینان از رفع ایراد 

و همچنین تست شارژ و باتری (در صورت تعویض باتری )

سوم:

تماس با مشتری و هماهنگی برای ارسال دستگاه

لازم به ذکر است در این حالت به درخواست مشتری یک فیلم از سلامت ماشین  برقی ارسال میگردد

روند ارسال:

ارسال دستگاه توسط پیک برای مشتریان ساکن تهران

ارسال دستگاه توسط تیپاکس و پست و غیره… برای مشتریان شهرستان 

اگر چنانچه نیاز به مشاوره دارید در خصوص تعمیر ماشین شارژی و تامین قطعات میتوانید با کارشناسان ما در واتس آپ در ارتباط باشید.

چرا ماشین شارژی روشن نمیشود؟:

یکی از ایرادات شایخ در بحث خرابی ماشین شارژی عدم روشن شدن آن میباشد که علت آن از موارد متفاوتی است بطور کل اگر به هر دلیلی قسمت برقی ماشین کار نکند ابتدا باید باتری که مهمترین قطعه برای راه اندازی ماشین برقی میباشد را چک کنیم و سپس کلید روشن خاموش را و بعد کابل های داخل را باید از نظر قعطی بررسی گردد تا در صورت مشاهده بر طرف شود.

اگر چنانچه مشکل خاموشی ماشین شارژی را نتوانستید بر طرف سازید میتوانید با ما تماس حاصل کرده و از تعمیرکاران مجموعه راهنمایی بخواهید.

دلایل شارژ نشدن ماشین شارژی چیست؟

1- ابتدا باید باتری چک شود تا در صورت فاسد شدن و خرابی تعویض گردد.

2-سپس سیم های مرتبط ار سوکت شارژ تا برد را چک کنید اگر چنانچه در صورت آسیب رسیدن و خرابی ممکن است اتصال بر قرار نشود و دچار آسیب شوند 

3- در آخر برد ماشین شارژی باید مورد بررسی قرار گیرد مدار شارژ داخل برد ممکن است آسیب دیده باشد و باید رفع ایراد شود در این مواقع حتما باید توسط تعمیرکار ماشین شارژی این کار صورت گیرد.

آشنایی با پدال گاز ماشین شارژی

پدال ماشین شارژی یک قطعه پلاستیکی است که زیر پای قرار دارد و با فشار دادن ماشین شروع به حرکت میکند از جمله ایرادات و خرابی پدال گاز ماشین شارژی این است که با فشاردادن ماشین حرکت نمیکند ممکن است اتصال آن دچار آسیب شده باشد و یا سیم های گدال قطع شده باشد و ممکن است از نظر فیزیکی آسیب دیده باشد که باید تعویض گردد .

در بحث تعمیر ماشین شارژی و رفع این ایراد میتوانید با خرید قطعه خیلی راحت در خانه اقدام به تعویض آن نمایید.

تعمیر ماشین شارژی
اشتراک گذاری