شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

تعمیر ماشین شارژی

3.5/5 - (4 امتیاز)

تعمیرات ماشین شارژی

امروزه ماشین های شارژی بعلت تنوع در ساخت و تولید متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است و خیلی از والدین اقدام برای خرید آن برای فرزندان خود کرده اند، البته این وسایل بازی هم دچار آسیب و خرابی می شوند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند و تقاضا برای تعمیر ماشین شارژی نیز به همان نسبت بیشتر شده است.  از همین رو واحد تعمیرات اسکوتریا اقدام به ارائه خدمات تعمیرات تخصصی ماشین های برقی کودک کرده است.

از آنجایی که قیمت ماشین های شارژی و همچنین قطعات آن بالا است، تمرکز واحد تعمیرات اسکوتریا بیشتر بر روی تعمیر است و در صورتیکه قطعه به هیچ عنوان قابل ترمیم نباشید، تعویض قطعه با مناسب ترین و پایین ترین قیمت انجام خواهد شد. همچنین در صورت خرابی باتری ماشین شارژی نیز می توانید باتری باکیفیت را از فروشگاه اسکوتریا تهیه بفرمایید. در ادامه این صفحه با روند تعمیرات ماشین برقی و بررسی ایرادات و همچنین شناخت قطعات آن آشنا خواهیم شد پس در ادامه با ما همراه باشید. 

روند تعمیر ماشین شارژی در اسکوتریا

اول

در ابتدا ماشین شارژی کارشناسی شده و ایراد آن توسط تعمیر کار مشخص می شود.

تماس با مشتری و اعلام هزینه در صورت توافق در لیست دستگاه های تعمیری قرار می گیرد.

دوم

پس از اتمام کار تعمیـر ماشین شارژی، روند تست و اطمیـنان از رفع ایراد  و همچنیـن تست شارژ و باتری (در صورت تعویض باتری) در واحد تعمیـرات اسکوتریا انجام می شـود.

سوم

تماس با مشتری و هماهنگی برای ارسال دستگاه انجام می شود

 در این حالت به درخواست مشتری یک فیلم از سلامت ماشین  برقی ارسال می گردد

آخر

ارسال دستگاه توسط پیک برای مشتریان ساکن تهران

ارسال دستگاه توسط تیپاکس و پست و غیره برای مشتریان شهرستان 

نیاز به مشاوره رایگان در خصوص تعمیر و رفع ایراد ماشین شارژی خود دارید؟ همین حالا با کارشناسان ما در واتس آپ در ارتباط باشید📱

روشن نشدن ماشین شارژی

یکی از ایرادات شایع در بحث خرابی ماشین شارژی عدم روشن شدن است که دلایل متفاوتی دارد.

بطور کل اگر به هر دلیلی قسمت برقی ماشین کار نکند ابتدا باید باتری که مهمترین قطعه برای راه اندازی ماشین برقی است و در مرحله بعد کلید پاور (خاموش/روشن) ماشین را چک کنیم.

در وهله بعد باید کابل و سیم کشی ماشین بررسی شود تا در صورت قطعی ایراد رفع شود.

چنانچه مشکل خاموشی ماشین شارژی را نتوانستید بر طرف سازید می توانید با ما تماس حاصل کرده و از تعمیرکاران مجموعه راهنمایی بخواهید.

دلایل شارژ نشدن ماشین شارژی

در صورتیکه متوجه شدید ماشین شارژی به خوبی شارژ نمی شود، این ایراد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

 ابتدا باید باتری چک شود تا در صورت فاسد شدن و خرابی تعویض گردد.

سپس سیم های مرتبط از سوکت شارژ تا برد ماشین را چک کنید.  در صورت آسیب رسیدن و خرابی ممکن است اتصال بر قرار نشده و دچار آسیب شوند.

در آخر برد ماشین شارژی باید مورد بررسی قرار گیرد چراکه مدار شارژ داخل برد ممکن است آسیب دیده و باید رفع ایراد شود در این مواقع این کار حتما باید توسط تعمیرکار ماشین شارژی صورت گیرد.

تعمیر پدال گاز ماشین شارژی

پدال ماشین شارژی یک قطعه پلاستیکی است که زیر پا قرار دارد و با فشار دادن ماشین شروع به حرکت می کند. از جمله ایرادات و خرابی که برای این قطعه بوجود می آید این است که  اتصالات آن دچار آسیب شده و یا سیم های پدال قطع شده باشد و ممکن است از نظر فیزیکی آسیب دیده باشد ازین رو با فشار دادن آن، ماشین کار نمی کند که در این صورت پدال گاز باید تعویض گردد.

در بحث تعمیر ماشین شارژی و رفع این ایراد می توانید با خرید قطعه خیلی راحت در خانه اقدام به تعویض آن نمایید.

تعمیر ماشین شارژی
اشتراک گذاری