شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی
3/5 - (1 امتیاز)

باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتربرقی جزو قطعات اصلی محسوب میشود،باتری اسکوتر برقی دارای 36 ولت خروجی میباشد از صدمات اصلی که میتوان به آن اشاره کرد استفاده روی فرش است که باعث خرابی باتری اسکوتر میشود حتما برای اسکوتر برقی خود در هنگام استفاده سطح مناسب را در نظر بگیرید.

مشخصات باتری اسکوتر برقی

مشخصات باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی 36 ولت:

باتری اسکوتر برقی جزو قطعات اصلی محسوب می شود، باتری اسکوتر برقی دارای 36 ولت خروجی میباشد از صدمات اصلی که میتوان به آن اشاره کرد استفاده روی فرش است که باعث خرابی باتری این نوع اسکوتر می شود. حتما برای اسکوتر برقی خود در هنگام استفاده سطح مناسب را در نظر بگیرید این را به خاطر داشته باشید باتری های تقلبی در بازار زیاد است و حتما از جای مطمئن تهیه فرمایید. گروه مهندسی اسکوتریا بهترین گزینه برای خرید باتری اسکوتر برقی محسوب می شود. 

مشخصات باتری اسکوتر برقی 36 ولت:

باید دانست که باتری اسکوتر برقی دارای 20 سلول 3.6 ولت است که با سری کردن ولتاژ 36 ولت را برای خروخی فراهم میکند همچنین برد کنترل شارژ برای شارژ کردن بهینه در آن تعبیه شده است همچنین دارای سوکت مقاوم زرد رنگ میباشد مدت زمان شارژدهی باطری اسکوتر برقی بسته به نوع استفاده شما دارد ولی با احتساب وزن 80 کیلوگرم در سطح صاف یک ساعت و نیم شارژدهی دارد

خرید باتری اسکوتر برقی
راهنمای خرید باتری اسکوتر برقی

برای خرید باتری اسکوتر برقی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

  • ابتدا اینکه باتری اسکوتر برقی آکبند باشد و دست دوم نباشد.
  • باتری اسکوتر شارژی باید دارای 20 سلول باشد. متاسفانه نمونه های تقلبی که با 10 سلول هم در بازار موجود میباشد.
  • باتری اسکوتر شارژی حتما تاریخ تولید همان سال یا حد اقل 2 ماه از تاریخ تولیدش گذشته باشد.
  • حتما هنگام خرید باتری اسکوتر شارژی توجه کنید چراکه باطری با برند سامسونگ و یا الجی بسیار کم موجود میباشد. و به برچسبی که بر روی باطری هست با این نام ها و مشخصات میتواند تقلبی باشد.
  • برای خرید باطری اصلی و یا بهتر بگوییم باتری با کیفیت حتما باید از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

تفاوتهایی که بین باتری اصلی و باطری غیر اصلی در اسکوتر برقی وجود دارد این است که در باتری های اصلی مدت زمان شارژ دهی بالاتر است اما در باتری اسکوتربرقی  غیر اصلی کمتر در باتری های اصلی طول عمر بالا تر است اما در باتری های غیر اصلی طول عمر بسیار کم است حتی امکان دارد باطری های غیر اصلی نیز تعمیر شده باشند و دوباره وکیوم شوند و به دست مصرف کننده برسد.

نیاز به مشاوره رایگان جهت خرید باتری اسکوتر برقی دارید؟

خرید باتری اسکوتر برقی اصل:باتری اسکیت برد برقی

بیشتر مشتریان به دنبال خرید باتری اسکوتر اصل و مرغوب هستند. باید خاطر نشان شد که باطری اسکوتر های هوشمند باید از نوع بیست سلوله و دارای آمپر لحظه ای بالا باشند در نتیجه همین امر باعث میشود که باطری های استفاده شده بر روی اسکوتر ها از دوام بالایی برخوردار هستند اما در برخی موارد مشاهده شده که کسی اسکوتر را تهیه کرده و باتری آن همان روزهای اول خراب شده و شارژ خوبی نگه نمیدارد برای این منظور که بتوان باتری مرغوب تهیه کرد باید باتری اسکوتر برقی از مراکز معتبر اقدام به خرید باتری نمود و لذا اینکه در هنگام خرید باتری بسیار مهم است که ختما باتری دارای تاریخ تولیدجدید و کمتر از 4ماه داشته باشد در برخی از موارد دیده شده که باتری های خریداری شده تاریخ تولیدشان گذشته است.

باتری اسکوتر هوشمند ارزان قیمت:

در نگاه اول خرید باتری هاوربرد ارزان قیمت منطقی و اقتصادی به نظر می رسد. ولی معمولا باتری‌ اسکوتر برقی  ارزان قیمت کیفیت لازم را ندارند. و نه‌ تنها شما نیمتوانید استفاده مناسبی از اسکوتر شارژی داشته باشید، بلکه به لحاظ اقتصادی نیز مرقوم به صرفه نمیباشد. چرا که طول عمر کوتاهی دارند و شما ناچار به تعویض مجدد باتری هاوربرد خواهید شد.

 

نکته مهم:

هرگز در هنگام خرید باتری اسکوتر برقی ملاک نباید قیمت آن باشد زیرا ممکن است یک باتری بی کیفیت در قیمت بالا به فروش گذاشته شود 

خرید باتری اسکوتر برقی اصل
باتری اسکوتر برقی تعادلی

منظور از باتری اسکوتر برقی 20 سلوله چیست؟

هرکدام از سلول های تشکیل دهنده باتری اسکوتر برقی ولتاژ 3.7 دهم ولت را میدهند. باتری اسکوتر شارژی از مجموع سری کردن 10عدد از این باتریها بدست می آید. اگر ۱۰ عدد باتری دیگر را سری کنیم و بصورت موازی با 10 تای دیگر کنار هم بگذاریم، همان 37 ولت را به ما میدهد در این صورت آمپر باطری ها بالا رفته و مدت شارژ بیشتری خواهیم داشت. در برخی از باتری ها که از طرف سازندگاه سود جو تولید میشود 10 عدد باتری اسکوتر را سری کرده و 10 عدد دیگر به صورت باتری های تقلبی که درون آنها کچ پرشده است را تولید میکنند و ظاهر آن نشان نمیدهد که این باطری 10 سلوله است. اما وزن آن نشان میدهد که کمتر از باتری های 20 سلوله واقعی میباشد. در نتیجه برای خرید باتری 20 سلوله مرغوب باید تجربه شناخت باتری های اسکوتر شارژی را داشت. شما عزیزان میتوانید از خرید از ما  با خیال راحت و با اطمینان هرچه تمام تر از هاوربرد خود لذت ببرید.ما برای شما  باتری اسکوتر برقی 20 سلوله را فراهم کرده ایم.

باتری اسکوتر تعادلی مرغوب چه ظاهری دارد:

یکی از سوالاتی که در مورد باتری مرغوب در ذهن ما شکل میگیرد این است که آیا باتری مرغوب چه ظاهری دارد؟آیا از پوشش خاصی برخوردار است یا اینکه مارک خاصی دارد ما در این قسمت پاسخ به این سوالات را میدهیم بطور کل باتری های اسکوتر برقی از نظر ظاهری شبیه به هم هستند و نمیتوان تشخیص داد که آیا باتری که فروشنده به ما میدهد مرغوب است یا خیر در این صورت از موارد دیگر باید متوجه شد باتری اسکوتر مرغوب باید دارای وزن بیشتری از باتری های غیر مرغوب داشته باشد همچنین به لیبل هایی که روی باتری میچسبانند اصلا توجه نکنیدوهمچنین باید از مراکز معتبر خرید کنید و از فروشنده مهلت تست بخواهید باتری مرغوب باید مدت زمان شارژ بیشتر از یک ساعت را به شما بدهد هرگز بدنبال مارک خاصی در  باطری اسکوتر برقی   نباشید.

باتری اسکوتر شارژی مرغوب چه مدت شارژدهی دارد

در درجه اول باتری اسکوتر برقی اصل حتما باید قبل از اتمام شارژ آلارم اخطار را بدهد در غیر اینصورت باتری دارای سلول خراب میباشد. گاهی اوقات برخی از مشتریان مراجعه میکنند و اعلام می کنند که باطری نو خریداری و روی اسکوتر نصب کرده اند ولی اسکوتر بدون هیچ آلازمی خاموش می شود ولی متاسفانه فروشنده این موضوع را قبول نمی‌کند.

عزیزان حتما بدانید که در هنگام خرید باتری اسکوتر حتما این موضوع را با فروشنده شفاف سازی کنید. حال میپردازیم به مدت زمان شارژ دهی باتری اسکوتر حتما بدانید که باتری اسکوتر باید حد اقل 45دقیقه شارژ دهی داشته باشد و بعد اخطار آلارم شارژ را بدهد اگر این میزان شارژ دهی را داشت و بدون آلارم شارژ خاموش شد باز هم باتری در آستانه فاسد شدن است.

اگر چنانچه در حالت شارژ کردن باتری اسکوتر برقی خیلی زود شارژ شود مثلا 10 دقیقه یا کمتر بدانید که باتری بطور کل فاسد شده است معمولا چنین باطری هایی بیشتر از 5 دقیقه شارژ نمیدند ممکن است چراغ آلارم باتری هم روشن شود ولی بطور کل عمر باتری تمام شده است و باید تعویض گردد.

باتری اسکوتر شارژی از نوع سامسونگ یا الجی؟

باتری اسکوتر برقی در ساختار و عملکرد اسکوتر بسیار مهم هستند و در صورت عدم رعایت نکات نگهداری باتری اسکوتر هوشمند خیلی زود از بین میرود. مشتریان همیشه به دنبال جنس خوب و مرغوب هستند اما نکنه حائز اهمیت اینجاست که هر جنس مرغوب و خوبی نسبت به کالاهای هم ردیف خود قیمت بالاتری دارد اما اکثر عزیزان دنبال باتری مرغوب و در عین حال ارزان میگردند. خوب مسلم است که در هیج کجا نمیتوان جنس با اصالت را با قیمت جنس بی کیفیت تهیه کرد. آیا واقعا اسکوتر باتری های با برند سامسونگ و الجی وجود دارند؟ و یا اینکه این یک حرف بی اساس میباشد؟

باید بگوییم که باتری اسکوتر هوشمند با این برند های ذکر شده موجود هستند ولی مهم آن سلول های داخل پک باتری است که باید نام برند سازنده بر روی آن حک شده باشد نه آن برچسبیکه روی پک باتری چسبانده میشود اگر به دنبال باتری باکیفیت اسکوتر هستید بهتر همین حالا با ما تماس بگیرید هدف ما در ابتدا آگاه سازی مشتری از باتری های داخل بازار ایران میباشد و بعد از آن فروش باتری اسکوتربرقی و ما همیشه سعی کرده ایم در زمینه فروش باتری و قطعات اسکوتر هوشمند در ابتدا بهترین مشاوره را به مشتریان عزیزمان بدهیم .

آیا باتری اسکوتر برقی ها تعمیر میشود؟

بعضی از عزیزان سوال میکنند که آیا باتری اسکوتر تعمیر میشود در جواب باید گفت در صد تعمیر باطری اسکوتر برقی بسیار کم است در ابتدا مهم این است که باتری از چه نوعی باشد باطری که از نوع بیکیفیت باشد و خراب هم شده باشد پس در نتیجه خیلی کم پیش می آید که بتوان آن را احیا کرد برای تعمیر باتری اسکوتر راهای متعددی وجود دارد تعویض سلول یکی از این راه ها میباشد اما بهتر است برای بدانید که وقتی باتری فرسوده میشود بهتر است آن را تعویض نمایید زیرا تعمیر و تعویض سلول بسیار کم جواب میدهد در اینصورت مهم این است که باتری زیر پای ما بدون اخطار شارژ خاموش نشود اگر این اتفاق بیوفتد باطری خراب میباشد در صورت اینکه باطری به مدت زیاد به شارژ نزده شده باشد احتمال بسیار قوی باتری دیگر شارژ نمیشود و خراب میباشد و با شک دادن هم فایده ای ندارد شاید برای مدت خیلی کم شارژ را نگه دارد و دوباره بر میگردد به حالت قبل همیشه به خاطر داشته باشید باطری در هر صورت باید همیشه دارای شارژ باشد تا خراب نشود.

تعمیرات باتری اسکوتر برقی
اشتراک گذاری