شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

تقدم تعمیر بر تعویض قطعات در اسکوتریا

5/5 - (16 امتیاز)

زمانی که اسکوتر از کار می ‌افتد گاهی اوقات عیب اساسی در داخل قطعات آن اتفاق افتاده و حتماً باید تعمیرکار آن را با دقت وارسی نماید تا متوجه مشکل بروز کرده شده و بعد از عیب ‌یابی شما بتوانید از اسکوتر همانند روز اول استفاده کنید. بنابراین به طور کلی خرابی ‌های بروز کرده در اسکوتر گاهی اوقات سطحی هستند و خود شما می ‌توانید آن ‌ها را برطرف کنید ولی گاهی اوقات بسیار پیشرفت کرده و راهی جز تعمیر اسکوتر و یا تعویض قطعات باقی نمی ‌ماند.

در صورتی که قطعه ‌ای در داخل اسکوتر آسیب دیده باشد، عمده مشتریان در برابر تعویض آن جبهه می ‌گیرند و از تعمیرکار می‌ خواهند که حتی ‌المقدور آن را تعمیر نماید. اما به نظر شما آیا همیشه می ‌توان قطعات آسیب دیده را تعمیر کرد؟ اگر چه در تعمیرگاه‌ های معتبر همانند اسکوتریا تقدم تعمیر بر تعویض قطعات برای تعمیر اسکوتر وجود دارد اما گاهی اوقات راهی جز تعویض قطعه وجود ندارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم که چه زمان‌ هایی می ‌توان قطعات آسیب دیده در اسکوتر هوشمند و یا برقی را تعمیر کرد.

اولویت تعمیر بر تعویض قطعات در تعمیرگاه اسکوتریا

در برخی موارد خرابی ‌های بروز کرده در اسکوتر را نمی ‌توانیم خودمان برطرف کنیم و به همین دلیل به تعمیرکاران حرفه ‌ای نیاز داریم تا با نگاه تخصصی بتوانند عیب را ریشه ‌یابی کرده و آن را برطرف کنند. در جریان عیب ‌یابی اسکوتر ممکن است تعمیرکار به این نتیجه برسد که قطعه یا قطعاتی آسیب دیده ‌اند. طبق قوانین تعمیرگاه اسکوتریا، اولویت اول بر تعمیر قطعات است. یعنی تکنیسین‌ ها موظف هستند طبق اصول اخلاقی و قوانین تعمیرگاه اسکوتریا تلاش خود را برای تعمیر قطعات آسیب دیده داشته باشند.

تقدم تعمیر بر تعویض قطعه اسکوتر

این موضوع به نفع سلامت دستگاه نیز خواهد بود و از طرف دیگر مشتری از این قضیه خوشحال خواهد شد چون تمامی مشتریان دوست دارند که قطعه اصلی دستگاه بر روی آن حفظ گردد. به خصوص اینکه در حال حاضر قطعات چینی زیادی در بازار وجود دارد که اگر از آن ‌ها برای تعمیر اسکوتر استفاده کنیم نه تنها عمر قطعه بسیار کوتاه بوده و دوباره اسکوتر از کار می ‌افتد بلکه به قطعات داخلی اسکوتر نیز آسیب وارد می ‌شود. بنابراین تعمیرکاران ما در تعمیرگاه اسکوتریا تمام تلاش خود را می‌ کنند تا قطعات آسیب دیده را تعمیر کنند. اما اگر متوجه شوند که عمر مفید این قطعه‌ ها از دست رفته و حتی در صورت تعمیر باز هم قطعه مورد نظر از کار می‌ افتد و دوباره مجبور هستید برای تعمیر اسکوتر به تعمیرگاه اسکوتریا مراجعه کنید، فرآیند تعویض قطعات را انجام خواهند داد.

استفاده از قطعات اصل برای تعویض قطعات سوخته در اسکوتر

 همانگونه که گفتیم گاهی اوقات آسیبی که به قطعات داخلی اسکوتر وارد می ‌شود به حدی شدید و جدی است که هزینه کردن برای تعمیر قطعه اصلاً مقرون به صرفه نیست و بهترین راهکار، تعویض قطعه مربوط با یک قطعه سالم است. اما اکنون این سؤال برای همه مشتریان به وجود می‌آید که اگر قطعه کیفیت خوبی نداشته باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در چنین شرایطی هم طول عمر مفید قطعه کم شده و دوباره مجبور هستید یک قطعه جدید استفاده کنید که همین موضوع هزینه زیادی برای شما خواهد داشت و هم سلامت و طول عمر دستگاه به خطر می ‌افتد. به همین دلیل است که شما برای تعویض قطعات آسیب دیده در اسکوتر باید به سراغ تعمیرگاه‌ های معتبر و شناخته شده همانند اسکوتریا بروید.

زمانی که تعمیرکاران ما می‌ خواهند قطعه سوخته را عوض کنند، گارانتی آن را به شما تحویل می ‌دهند که همین گارانتی تضمین می ‌کند قطعه جایگزین شده، فابریک است. از طرف دیگر اگر دوباره همین قطعه آسیب ببیند و ضمانت‌ نامه آن منقضی نشده باشد، طبق قوانین تعمیرگاه اسکوتریا باید قطعه اصل را برای شما به صورت رایگان استفاده کنیم.تعمیر قطعه اسکوتر

هزینه تعمیر قطعات بیشتر است و یا تعویض آن‌ ها؟

  • اگر قرار است قطعه ‌ای تعمیر گردد باید بدانیم که چه اندازه نیاز به کار خواهد داشت. مسلماً هر چه زمان بیشتری برای تعمیرات نیاز باشد، هزینه دستمزد تعمیرکار بیشتر می‌ شود.
  • قطعاً تعمیر کردن یک قطعه هزینه کمتری نسبت به تعویض آن می ‌طلبد. به همین دلیل اغلب مشتریان ترجیح می ‌دهند که قطعه خراب شده تعمیر گردد. ولی این نکته را به خاطر بسپارید که به هر حال سلامت و کارایی اسکوتر اهمیت زیادی دارد. بعد از تعمیرات شما می ‌خواهید همان کارایی اولیه را از اسکوتر به دست بیاورید. بنابراین در قید و بند هزینه‌ ها نباشید و اجازه دهید تعمیرکاران ما در تعمیرگاه اسکوتریا به طور کامل دستگاه را وارسی کرده و بعد از عیب ‌یابی به شما توضیح دهند که لازم است چه مبلغی را برای تعمیر و یا تعویض قطعه بپردازید. در نهایت اجازه دهید تعمیرکاران ما براساس دانش علمی و عملی خود تصمیم درستی را اتخاذ کنند تا ضرر نکنید.
  • اگر تعمیرکاری برای تعویض قطعه از شما هزینه بسیار پایین دریافت کرد و گارانتی قطعه را به شما تحویل نداد، فریب قیمت پایین را نخورید چون شک نداشته باشید که از قطعات چینی استفاده کرده است.

در پایان

برای اینکه مطمئن شوید قطعه سوخته با یک نوع اصل جایگزین می‌ شود یا نه، تنها راهکار این است که به نمایندگی‌ ها و تعمیرگاه‌ های مجاز مراجعه کنید. گروه اسکوتریا مفتخر است به شما عزیزان اعلام نماید که به عنوان یک مرکز مجاز در زمینه تعمیر انواع اسکوتر برقی و هوشمند شناخته شده و به شما تعهد می ‌دهد با ارائه ضمانت ‌نامه مربوط به قطعات جایگزین شده، شما را از اصل بودن قطعات مطمئن کند. البته اولویت ما تعمیر قطعات آسیب دیده است تا هزینه ‌ها برای مشتریان کمتر شود. جهت برقراری تماس با این مجموعه با شماره همراه 09120378123 تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط