شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

اسکوتر برقی آفرود

5/5 - (16 امتیاز)

اگر به صورت حرفه‌ای از اسکوتر استفاده می‌کنید و اکنون دوست دارید یک اسکوتر قوی برای رانندگی در خیابان، پارک و یا برای گردش‌های بیرون از شهر داشته باشید، ما به شماره اسکوتر برقی آفرود را پیشنهاد می‌کنیم. در بین انواع مدل‌های اسکوتر برقی، اسکوتر آفرود به عنوان قوی‌ترین و بهترین مدل شناخته شده است. در این مطلب با ما همراه باشید تا ویژگی ‌های اسکوتر برقی آفرود را با یکدیگر بررسی نماییم.

اسکوتر برقی آفرود

ویژگی‌ های اسکوتر برقی آفرود

وقتی می‌خواهید یک اسکوتر برقی بخرید باید حتماً برای فروشنده توضیح دهید که قرار است از این وسیله دقیقاً بر روی سطوحی استفاده کنید. برخی از اسکوتر‌ها تنها برای سطوح کاملا صاف و بدون شیب مناسب هستند. بنابراین شما نمی‌توانید آن‌ها را در خیابان، پارک‌ها و یا در فضای بیرون شهر استفاده کنید. اما اگر شما دوست دارید ساعت‌های زیادی در سطح شهر سوار اسکوتر باشید و حتی امور کاری خود را با آن انجام دهید و یا دوست دارید برای گردش‌های بیرون از شهر حتماً اسکوتر را با خود به همراه ببرید، قطعاً خرید اسکوتر برقی آفرود بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مهم‌ترین ویژگی ‌های اسکوتر برقی آفرود به شرح زیر می‌باشد:

1- چرخ‌های اسکوتر برقی آفرود بسیار بزرگ است و ارتفاع بالایی دارد. بنابراین به شما اجازه می‌دهد از هر سطحی بتوانید عبور کنید. حتی اگر ناهمواری بر روی زمین وجود دارد، باز هم مانعی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

2- اسکوتر برقی آفرود برای هر سطحی مناسب است. شما می‌توانید در زمین‌های خاکی، آسفالت، ماسه‌ای و یا چمنی از آن استفاده کنید بدون اینکه فشاری به موتور اسکوتر وارد گردد.

3- حتی اگر زمین شیب زیادی دارد و یا پیچ و خم‌های بسیار زیادی در جاده مشاهده می‌کنید، بدون هیچ نگرانی سوار اسکوتر برقی آفرود شوید و از آن لذت ببرید چرا که این اسکوتر می‌تواند به راحتی تعادل شما را در پیچ و خم‌ها و شیب‌های تند حفظ کند.

4- یکی از محدودیت‌هایی که در انتخاب اسکوتر برقی برای ما ایجاد می‌شود، بحث استفاده از اسکوتر در هوای بارانی یا زمین‌های خیس است. اما چنین محدودیتی را در مورد اسکوتر برقی آفرود مشاهده نخواهید کرد چون اسکوتر برقی آفرود کاملاً ضد آب طراحی شده و خیس شدن آن هیچ آسیبی به باتری و قطعات داخلی دستگاه وارد نخواهد کرد.

5- در زمین‌های گلی و یا زمین‌هایی که پر از سنگریزه هستند، به راحتی می‌توانید سوار اسکوتر برقی آفرود شوید. در چنین شرایطی هیچ آسیبی به چرخ و قطعات داخلی اسکوتر وارد نخواهد شد.

6- پس شما می‌توانید در هر جاده‌ای بدون هیچگونه نگرانی و بدون هیچ خطری، سوار اسکوتر برقی آفرود شوید؛ از دیدن طبیعت لذت ببرید و یا به امور کاری خود بپردازید.

7- تقریباً تمام مدل‌های اسکوتر برقی آفرود به قابلیت‌هایی همانند بلوتوث، رادیو، اسپیکر، مقاومت در برابر آتش سوزی و قابلیت‌های دیگر مجهز هستند. همچنین برای این نوع اسکوتر‌ها چراغ‌های ال ‌ای دی با تنوع رنگ بالا در نظر گرفته شده است. بنابراین وقتی در شب از اسکوتر استفاده می‌کنید، واقعاً زیبایی آن به چشم می‌آید.

8- اسکوتر برقی آفرود قابلیت تحمل وزن بالا را دارد به گونه‌ای که تا ۱۴۰ کیلوگرم وزن را می‌تواند تحمل کند.

9- اگر عاشق سرعت هستید، باید بگوییم وقتی سوار اسکوتر برقی آفرود می‌شوید، می‌توانید اوج سرعت و هیجان را تجربه کرده و از آن لذت ببرید چرا که این وسیله تا حداکثر ۲۰ کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد.

10- بسته به اینکه وزن شما چقدر است و چه سرعتی در هنگام رانندگی دارید، مدت زمان شارژ اسکوتر برقی بین ۴۵ دقیقه ۱۲۰ دقیقه متفاوت خواهد بود.

چند نکته مهم برای خرید اسکوتر برقی آفرود

در صورتی که به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید، مدل‌ها و برند‌های مختلفی را از اسکوتر برقی آفرود مشاهده خواهید کرد. در زمان خرید چند نکته را در نظر داشته باشید:

1- قابلیت تحمل وزن اسکوتر‌های برقی آفرود متنوع است. بنابراین باید حتماً وزن خود را در نظر داشته باشید.

2- به ظرفیت باتری نگاه کنید. حداکثر مدت زمانی که اسکوتر برقی می‌تواند شارژ داشته باشد، بر روی مدت زمان رانندگی شما و سرعتی که تجربه کنید تأثیر خواهد گذاشت.

3- همچنین قدرت موتور اسکوتر برقی را در نظر بگیرید. چون اگر قرار است در زمین‌هایی با ناهمواری‌های بسیار زیاد یا شیب تند از اسکوتر برقی آفرود استفاده کنید، باید موتور قدرت زیادی داشته باشد.

4- کیفیت ساخت بدنه، طراحی لاستیک‌ها و همچنین طراحی برد اسکوتر را با دقت بررسی نمایید.

5- از فروشنده بخواهید سیستم ترمز اسکوتر برقی آفرود را به طور کامل برای شما توضیح دهد. چون برای مواقعی که می‌خواهید در زمین‌هایی با شیب تند یا پیچ و خم‌های زیاد اسکوتر برقی آفرود را استفاده کنید، بحث سیستم ترمز اهمیت بیشتری خواهد داشت.

6- حتماً قیمت اسکوتر برقی مورد نظر خود را در بین فروشگاه‌های معتبر با هم مقایسه کنید. در این صورت می‌توانید بهترین مدل اسکوتر برقی آفرود را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

7- حتماً مطمئن شوید که اسکوتر انتخابی دارای گارانتی با بازه زمانی طولانی و خدمات پس از فروش می‌باشد.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک فروشگاه معتبر می‌گردید تا بتوانید بهترین مدل اسکوتر برقی آفرود را خریداری کنید، ما به شما فروشگاه مجموعه اسکوتریا را پیشنهاد می‌کنیم. وارد سایت ما شوید؛ هر سؤالی دارید از کارشناسان ما بپرسید و حتی در صورتی که مایل بودید، خرید خود را اینترنتی انجام دهید. ما با گارانتی، اسکوتر را برای شما ارسال خواهیم کرد. در صورتی که نقصی در دستگاه وجود داشته باشد، می‌توانیم مجدداً اسکوتر را به فروشگاه بازگردانید.

 
اشتراک گذاری

مقالات مرتبط