شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

روش های کسب درآمد با اسکوتر برقی

5/5 - (16 امتیاز)

آیا می‌دانید اسکوتر برقی تنها یک وسیله ورزشی و سرگرمی نیست بلکه برای کسب درآمد نیز گزینه بسیار مناسبی می‌باشد؟ در چند سال اخیر مشاغلی در کشور ایران راه‌اندازی شده‌اند که با اسکوتر برقی نیز می‌توان آن‌ها را به راحتی مدیریت کرد. این مطلب قرار است در مورد روش ‌های کسب درآمد با اسکوتر برقی صحبت کند. اگر شما یک سرمایه‌گذار هستید و یا به عنوان کارآفرین می‌خواهید کسب و کاری را راه‌اندازی کنید این مطلب را مطالعه نمایید. شاید بتوانید بخشی از امور کاری خود را با استفاده از اسکوتر برقی مدیریت کنید.

روش های کسب درآمد با اسکوتر برقی

شغل‌های پرسود با اسکوتر برقی

شاید در فیلم‌ها و سریال‌های خارجی در برخی از شرکت‌ها، کافی‌شاپ‌ها و یا رستوران‌ها افرادی را می‌بینید که با استفاده از اسکوتر برقی در حال ارائه خدمات هستند و همین مسأله تلنگری به ذهن شما می‌زند که شما نیز از اسکوتر برقی برای مدیریت امور کاری و افزایش سرعت ارائه خدمات استفاده کنید. به طور کلی مشاغل زیر را می‌توان با اسکوتر برقی نیز انجام داد:

خدمات مربوط به پیک

 برای اینکه جابجایی کالا‌ها در داخل شهر انجام شود می‌توانید در کنار ماشین و موتور سیکلت، اسکوتر برقی را نیز قرار دهید. کالا‌های کوچک نیازی به جابجایی با موتور و ماشین ندارند. اگر یک نفر مهارت بالایی برای رانندگی با اسکوتر برقی داشته باشد می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسته را به دست مشتری رساند. به خصوص اینکه برای استفاده از اسکوتر برقی محدودیت‌های ترافیکی برای شما وجود نخواهد داشت و شما در پیاده‌ رو نیز سریعاً می‌توانید رانندگی کنید.

باریستا

در کافی شاپ‌های بزرگ می‌توان از اسکوتر برقی استفاده کرد. افرادی را استخدام کنید که می‌توانند با اسکوتر برقی رانندگی کنند و در عین حال مهارت سرویس‌دهی به مشتریان را نیز دارند. در چند سال اخیر که استفاده از اسکوتر برقی در کافی‌شاپ‌ها رایج شده است افراد زیادی دوره‌های آموزشی را سپری کرده‌اند تا بتوانند مهارت لازم برای ارائه خدمات با استفاده از اسکوتر در کافی‌شاپ را کسب کنند. به هر حال زمانی که شما سینی نوشیدنی را با اسکوتر جابجا می‌کنید باید بسیار مراقب باشید محتوای سینی بر روی زمین نریزد و این موضوع نیاز به حفظ تعادل دارد. ارائه خدمات با اسکوتر برقی جذابیت بسیار زیادی برای مردم خواهد داشت و باعث می‌شود مشتریان شما در کافی‌شاپ هر روز بیشتر شوند.

استفاده از اسکوتر برقی در رستوران

همان گونه که در مورد کافی شاپ گفته شد؛ در رستوران‌ها نیز هم در بخش آشپزخانه و هم در بخش سرویس‌دهی به مشتریان می‌توانید افرادی را استخدام کنید که با مهارت می‌توانند از اسکوتر برقی استفاده کنند. در این صورت گارسون با استفاده از اسکوتر برقی به هر میز سرک می‌کشد، لیست غذا‌های سفارشی مشتریان را یادداشت می‌کند و دوباره با استفاده از اسکوتر برقی غذا را برای مشتریان سرو خواهد کرد. علاوه بر اینکه سرعت کار بالا می‌رود، جذابیت حضور گارسون با اسکوتر برقی در رستوران به حدی زیاد است که بر روی جذب مشتریان تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

فیلمبرداری در مراسم و جشن‌ها

آیا می‌دانید اگر شما به استفاده از اسکوتر برقی در حین فیلمبرداری مسلط باشید تا چه اندازه کسب و کار شما رونق خواهد گرفت؟ اگر در مجالس عروسی و جشن‌ها شرکت می‌کنید، کافی است بر روی اسکوتر برقی سوار شوید؛ در سالن حرکت کنید و صحنه‌های مختلفی را فیلمبرداری نمایید. چون راه رفتن بر روی کیفیت فیلمبرداری تأثیر می‌گذارد و باعث جابجایی تصویر می‌شود، برای اینکه این مشکل پیش نیاید می‌توانید بر روی اسکوتر برقی سوار شویم و بدون اینکه جابجایی و راه رفتن شما بر روی کیفیت فیلمبرداری تاثیر بگذارد، بهترین تصویربرداری را داشته باشید. همین موضوع باعث شهرت کاری شما خواهد شد.

سرکشی در کارخانه و کارگاه‌ها

شما به عنوان یک مهندس ناظر اگر بخواهید در طول روز به قسمت‌های مختلف کارخانه بزرگ سر بزنید، شاید نیاز باشد که زمان زیادی را راه بروید؛ وارد انبار‌ها شوید؛ عملکرد کارکنان و کارگران را بررسی نمایید؛ حتی به دستگاه‌ها نیز سری بزنید و آن‌ها را بازرسی کنید. راه رفتن زیاد شما را خسته می‌کند. می‌توانید بر روی اسکوتر سوار شوید و با خیال آسوده به قسمت‌های مختلف کارگاه، کارخانه و یا انبار سر بزنید.

تبلیغات در سطح شهر

اگر شما بهترین برند را داشته باشید ولی از نظر تبلیغات ضعیف عمل کنید، نمی‌توانید توجه مخاطبان را به خود جلب نمایید. می‌توانید برای بازاریابی و تبلیغات به سراغ افرادی بروید که مهارت استفاده از اسکوتر برقی را دارند و می‌توانند با حرکات نمایشی در سطح خیابان، مخاطبین را به سمت شما جلب نمایند. کافی است کسی که مسئول تبلیغات است بر روی اسکوتر برقی سوار شود، در خیابان‌ها رانندگی کند، تراکت‌های تبلیغاتی را پخش کند و با خواندن شعر، موسیقی و یا با خواندن متنهای تبلیغاتی، مردم را تشویق کند که به سمت شما بیایند. این روش از تبلیغات به دلیل اینکه بسیار جدید است، بیشتر مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

کلام آخر

ما در این مطلب برخی از روش ‌های کسب درآمد با اسکوتر برقی را برای شما توضیح دادیم. ولی این وسیله کاربرد‌های بسیار زیادی دارد. حتی باغداران در صورتی که مسیر‌های همواری در باغ خود دارند می‌توانند برای سرکشی به درختان میوه و رسیدگی به آن‌ها از اسکوتر برقی استفاده کنند. کافی است مدل‌های مناسبی از این وسیله را خریداری کنید. 

کافی است به سایت اسکوتریا مراجعه کرده، انواع مدل‌های اسکوتر برقی را ملاحظه نمایید و حتماً با کارشناسان فروش ما صحبت کنید تا براساس هدف کاری شما، بهترین اسکوتر به شما معرفی گردد. امکان خرید آنلاین نیز برای شما وجود دارد.

در صورت خرید اسکوتر مناسب بدون شک طول عمر آن بالاست اما در صورت ایجاد مشکل و خرابی در اسکوتر خود نیز نگران نباشید، چرا که در اسکوتریا خدمات تعمیر و سرویس انواع اسکوتر برقی و شارژی نیز به شما عزیزان ارائه می شود.

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط