شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان

5/5 - (16 امتیاز)

در صورتی که به فکر خرید اسکوتر برقی برای کودک هستید باید معیار‌هایی را در نظر داشته باشید تا این وسیله براساس سن کودک بتواند برای او قابلیت استفاده داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال این هستید که بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان را انتخاب نمایید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را با دقت مطالعه کنید. ما در این مطلب ابتدا برای شما توضیح خواهیم داد که جهت خرید اسکوتر برقی برای کودکان باید به چه نکاتی توجه کنید و سپس برخی از مدل‌ها که در گروه بهترین مدل‌ های اسکوتر برقی برای کودکان شناخته شده‌اند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مدل اسکوتر کودک

فاکتور‌های جهت انتخاب بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان

اگر شما به فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع اسکوتر همانند فروشگاه اسکوتریا مراجعه کنید تنوعی که در بین انواع اسکوتر برقی وجود دارد قطعاً از یک سو قدرت خرید شما را بالا می‌برد ولی از سوی دیگر مردد می‌مانید که بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان کدام مدل است. کافی است چند فاکتور را در نظر داشته باشید تا به یک انتخاب درست برسید:

بررسی ایمنی اسکوتر

اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید بحث ایمنی اسکوتر برای کودکان است. به هر حال کودک شما هنوز نمی‌تواند به خوبی تعادل خود را حفظ کند و اگر در مسیری که در حال رانندگی با اسکوتر است با مانعی برخورد نماید ممکن است به او آسیب وارد گردد. به همین دلیل اولاً به سراغ اسکوتر‌های دسته‌دار بروید تا کودک بتواند تعادل خود را حفظ بکند. به طور کلی اندازه دسته اسکوتر باید به باسن یا کمر کودک شما برسد. به همین دلیل به سراغ اسکوتر‌هایی بروید که ارتفاع دسته آن‌ها قابل تنظیم است. همچنین بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان مدلی است که دارای ترمز جلو و عقب باشد به گونه‌ای که استفاده همزمان از این ترمز‌ها باعث واژگون شدن اسکوتر و به زمین افتادن کودک نگردد.

خرید اسکوتر براساس سن و وزن کودک

حتماً در زمان خرید اسکوتر برقی باید محدودیت وزنی که برای آن در نظر گرفته شده است را بررسی کنید. آیا این اسکوتر انتخابی می‌تواند وزن کودک شما را تحمل کند یا خیر. چون اگر وزن کودک نسبت به وزن استاندارد اسکوتر بیشتر باشد هم شاسی اسکوتر خیلی زود می‌شکند و هم احتمال واژگون شدن اسکوتر در زمان استفاده از آن وجود خواهد داشت.

بررسی قابلیت‌های تعریف شده در اسکوتر

بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان باید دارای ترمز عقب، ترمز جلو، لامپ، طراحی ‌ایمن و استاندارد، دسته قابل تنظیم و همچنین چرخ‌های استاندارد باشد. اسکوتر‌ها در سه نوع دو چرخ، سه چرخ و چهار چرخ طراحی می‌گردند. هر چقدر تعداد چرخ‌های اسکوتر بالا برود حفظ تعادل راحت‌تر می‌شود. پس اگر اولین بار است که کودک شما سوار اسکوتر می‌گردد بهتر است اسکوتر‌های سه یا چهار چرخ را انتخاب کنید. یا اگر کودک شما کمتر از ۶ سال سن دارد باز هم رفتن به سراغ اسکوتر‌های سه یا چهار چرخ برای حفظ ایمنی کودک بسیار مناسب خواهد بود.

بررسی نحوه جابجایی اسکوتر

برخی از انواع اسکوتر‌های برقی قابلیت تاشو دارند. در نتیجه کودک شما هر جا که بخواهد برود می‌تواند این اسکوتر را تا‌ زده، داخل ‌یک کیسه قرار دهد و آن را با خود به همراه ببرد. البته ایمنی اسکوتر‌های تاشو کمتر است ولی اگر تعداد چرخ‌ها بالا برود یا کودک شما کم سن و سال باشد استفاده از اسکوتر‌های تاشو اصلاً مانعی نخواهد داشت.

مدت زمان شارژ اسکوتر برقی

بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان مدلی است که سریعاً بتواند شارژ باتری را انجام دهد و باتری آن مدت زمان طولانی‌تری شارژ خود را نگه دارد.

گارانتی اسکوتر

تنها می‌توان به مدل‌هایی اعتماد کرد که دارای گارانتی طولانی مدت هستند. در واقع یکی از مهمترین فاکتور‌ها جهت خرید بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان این است که دستگاه گارانتی داشته باشد. چون این نشان می‌دهد که از طراحی استاندارد برخوردار بوده و اسکوتر چینی و تقلبی به شما فروخته نمی‌شود.

بررسی قابلیت‌های جانبی اسکوتر

برخی از انواع اسکوتر‌های برقی دارای قابلیت‌های جانبی مانند بلوتوث، اسپیکر، لامپ‌های ال ‌ای دی رنگی و موارد دیگر هستند. اگر چه این قابلیت‌ها ضرورتی ندارند ولی باعث جذابیت بیشتر اسکوتر برای کودک شما خواهند شد. اگر کودک شما به تازگی می‌خواهد اسکوتر سواری کند این قبیل قابلیت‌ها علاقه کودک را به اسکوتر بیشتر خواهد کرد.

معرفی بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان

اکنون که با راهنمای انتخاب بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان آشنا شدید اجازه دهید در ادامه چند مدل اسکوتر را که طراحی بسیار عالی و استانداردی داشته و جز مدل‌های نمونه شناخته شده‌اند به شما معرفی نماییم:

اسکوتر برقی برای کودکان با نام POWER BOARD BY HOVERBOARD – UL 2272 CERTIFIED

با توجه به اینکه این اسکوتر گواهی تضمین کیفیت کالای آمریکایی را دارد به همین دلیل گواهینامه یو ال ۲۲۷۲ برای آن صادر شده است و این نشان می‌دهد که شما بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودک را انتخاب کرده‌اید. این اسکوتر برای کودکانی مناسب است که وزن آن‌ها زیر ۱۰۰ کیلوگرم باشد. سرعت این اسکوتر ۱۳ کیلومتر بر ساعت، طول عمر باتری ۳ ساعت و همچنین قدرت آن ۲۵۰ وات تعریف شده است. اگر این اسکوتر را از نزدیک ملاحظه کنید متوجه می‌شوید که تایر‌های آن انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارند و پدال‌های پایی بدون لغزش هستند. بنابراین ایمنی اسکوتر بالا می‌رود.

اسکوتر برقی برای کودکان با نام HOVERZON S SELF BALANCING HOVERBOARD

این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و توانسته است استاندارد‌های جهانی را به دست بیاورد. تنوع در رنگ، سرعت ۱۳ کیلومتر بر ساعت، طول عمر باتری ۴ ساعته و امکان تنظیمات دو سرعته از جمله ویژگی‌هایی هستند که باعث محبوبیت این مدل اسکوتر در بین خانواده‌ها شده است. جنس چرخ‌های این اسکوتر از نوع آلومینیوم بوده و دوام بسیار بالایی در برابر فشار، سایش و ضربه دارد.

اسکوتر برقی برای کودکان با اسم: SWAGTRON T1 – UL 2272 CERTIFIED ELECTRIC SELF-BALANCING SCOOTER

اگر کودک شما کم سن و سال است و می‌دانید در زمان سوار شدن بر روی اسکوتر امکان زمین خوردن او وجود دارد بهتر است به سراغ این مدل اسکوتر بروید. سرعت این اسکوتر ۱۳ کیلومتر بر ساعت و عمر باتری آن ۳ ساعت است. برای این اسکوتر انواع چراغ‌های ال ‌ای دی طراحی شده است. چرخ‌های اسکوتر از نوع لاستیک‌های فشرده هستند که دوام بسیار زیادی دارند. از طرف دیگر چون قطر چرخ‌ها 5/6 اینچ است بنابراین فاصله زیادی تا زمین نداشته و به حفظ تعادل کودک کمک می‌کند.

اسکوتر برقی برای کودکان با اسم: RAZOR HOVERTRAX 2.0 HOVERBOARD SELF-BALANCING SMART SCOOTER

حفظ تعادل با این اسکوتر به راهی به راحتی انجام می‌شود چون چرخ‌های آن ارتفاع زیادی از سطح زمین ندارند.
 در طراحی این اسکوتر بیشترین درصد امنیت رعایت شده است. سرعت این اسکوتر ۱۳ کیلومتر بر ساعت و طول عمر باتری آن یک ساعت است. یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت این اسکوتر در بین خانواده‌ها می‌شود بحث شارژ سریع است که باعث می‌شود در کوتاه‌ترین زمان بتوانید دوباره از اسکوتر استفاده کنید.

سخن پایانی

در صورتی که به یک راهنمای حرفه‌ای نیاز دارید تا شما را در انتخاب بهترین مدل اسکوتر برقی برای کودکان کمک کند می‌توانید به سایت اسکوتریا مراجعه کرده و از کارشناسان ما که به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند بخواهید به شما کمک کنند.


بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب و خرید اسکوتر کودک در گروه های سنی مختلف


 

می‌توانید در سایت ما انواع مدل‌های اسکوتر برقی برای کودکان را ملاحظه کرده و پس از کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان ما خرید خود را انجام دهید. تمامی اسکوتر‌های ارائه شده در فروشگاه اسکوتریا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت هستند.

اشتراک گذاری