شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی

معرفی دوچرخه برقی تسلا از رویا تا واقیعت

امتیاز دهیدpost

سلام خدمت شما عزیزان امروز میخواهیم در خصوص معرفی دوچرخه برقی تسلا که یک نمونه دوچرخه مفهومی است که این روزها در اینترنت زیاد در موردش صحبت میشه و بپردازیم و اینکه کارخانه تسلا به مدریت ایلان ماسک این استوره فن آوری حمل و نقل برقی این وسیله مهیج را در آینده روانه بازار خواهد کرد یا فقط فرضیات طرف داران این نوع تکنولوژی میباشد در ادامه با ما همراه باشید.

ایده دوچرخه برقی تسلا از کجا سرچشمه گرفته است؟:

اگرچه این toerner مدل B ایده کارخانه تسلا نبود ولی در حال خاضر به آن نسبت داده میشود که توسط طراحی به نام کندال ترنر طراحی شده است و هنوز یک ایده برای او محسوب میشود. در طرحی های ارائه شده توسط وی که دوچرخه برقی مفهومی با لوگوی تسلا مشاهده شده است این نسبت را بیشتر قوت بخشیده است اما شرکت تسلا هیچ اطلاعیه ای در خصوص تولید آن نزده است اما این گمان میرود که شاید. با تمام این اخبار بی پایه بتوان گفت که شرکت تسلا ممکن است به این فرضیه فکرکند و در آینده شاهد تولید آن باشیم.

دوچرخه برقی تسلا

از ایده تا ساخت دوچرخه برقی تسلا:

ساخت یک دوچرخه برقی هوشمند تا این حد تصورش کمی دشوار است اینکه که یک دوچرخه برقی پدال نداشته باشد و برای چرخاندن فرمان به چپ و راست با لمس و فشار دادن. دسته به طرفین صورت بگیرد و همچنین موارد دیگر که تا حد زیادی این دوچرخه مفهومی را کاملا خودکار و هوشمند سازد برای دوچرخه سواران کمی جذابیت ندارد زیرا توقع استفاده از این وسیله ایجاد تحرکت و پدال زدن است که برای تناسب اندام این مورد طرف دارد زیادی ندارد.

مزایای و جذابیت های این دوچرخه مفهومی:

از نقاط قوت این دوچرخه مفهومی میتوان به هوشمند بودن آن اشاره کرد البته برخی از کشورهای دنیا استفاده از وسایل حمل و نقل کاملا خودکار را ممنوع کرده اند و دوچرخه toerner که کاملا هوشمند است از این قاعده مستثنا نیست اما شرکت تسلا میداند که چه باید کرد. برای این مورد.تبهر این کارخانه در ساخت وسایل هوشمند شهری است و با قرار دادن سنسورهای قوی و دوربین های جهت یاب و قطعات ایمنی دیگر در تقویت کردن این وسایل هوشمند توجه میکند.همچنین این تکنولوژی میتواند خطر قریب الوقوع که ممکن است توسط خطای انسانی افزایش یابد را کم میکند و در لحظه میتواند خسارات جانی را کم کند.

تعمیر دوچرخه برقی

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *