شرکت فنی مهندسی اسکوتریا یا خدمات تعمیر اسکوتر برقی
امتیاز دهیدpage

درباره ما

گروه مهندسی اسکوتریا در زمینه تامین قطعات اسکوترها و دوچرخه های برقی و همچنین موتور های برقی با وات های بالا فعالیت داشته و اکثر قطعات یدکی پر مصرف را فراهم آورده که خود این امر باعث سهولت در روندکار خدمات رسانی به دستگاه های شما عزیزان میباشد

درباره تعمیر اسکوتر اسکوتریا

10 سال سابقه

معرفی اسکوتریا

با گروه اسکوتریا بیشتر آشنا شوید.

گروه مهندسی اسکوتریا با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات دستگاه های الکترونیکی و مکاترونیکی فعالیت دارد . تاکنون بسیاری از افراد از سراسر نقاط ایران در این مجموعه به نتیجه مطلوب رسیدند و رضایت کامل را دارا بودند . ما افتخار میکنیم که شما عزیزان به ما اطمینان میکنید و دستگاه خود را جهت رفع ایراد به ما میسپارید و ما نسبت به اعتماد شما بزرگواران سعی بر انجام بهترین خدمات را داریم.

0 +
خدمات ما
0 +
تعمیر اسکور برقی
0 +
تعمیر دوچرخه برقی

خط ویژه 24 ساعت مرکز تعمیرات اسکوتریا

خدمات ما

با مزیت های اسکوتریا آشنا شوید

بهترین خدمات ما به شما مشتریان عزیز ارائه مهلت تست دستگاه تا 72 ساعت و سرویس و بازبینی کلی دستگاه میباشد . بنابر این ما درحیطه تعمیرات دستگاه های شما عزیزان دقت و ظرافت خواهیم داشت و به شکر خداوند تا به امروز بسیاری از مشتریان رضایت کامل را از مجموعه ما داشته اند.
قیمت مناسب 99%
میزان رضایت مشتریان 94%
ارائه خدمات در اسرع وقت 88%
درباره گروه مهندسی اسکوتریا
ارائه خدمات

همراه گارانتی

مزایای مجموعه ما

چرا اسکوتریا ؟

قیمت مناسب

در بحث تعمیرات جایگزین کردن قطعه باکیفیت بسیار مهم است . ما تمامی قطعات دستگاه ها را با کیفیت عالی جایگزین می کنیم و نسبت به انجام خدمات مناسب هزینه مطلوب را دریافت می کنیم.

ارائه خدمات در اسرع وقت

بهترین خدمتی که یک شرکت میتواند در قبال مشتری اش انجام دهد تحویل دستگاه در اسرع وقت میباشد .مجموعه ما ظرف مدت کوتاهی دستگاه را تعمیر و سرویس میکنیم و تحویل شما عزیزان میدهیم.

راز موفقیت

به طور حتم راز موفقیت هر شرکت خدماتی ارائه بهترین سرویس به متقاضیان خود میباشد .این مرکز هم از این قاعده مثتثنا نیست و سعی بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان است . در نتیجه ما موفقیت را در رضایت مشتری بدست می آوریم.

دقت و حساسیت

یکی از عوامل موفقیت ما نیز دقت و حساسیت در انجام خدمات به مشتریان است دستگاه های تعمیری با ابزار دقیق و تجارب تکنسین های مجموعه تعمیر و سرویس میگردد . ما مفتخر هستیم که توانسته ایم دستگاه هایی را تعمیر کنیم که نمونه انها در ایران انگشت شمار میباشد.

اشتراک گذاری